İletişim

Şartlar Ve Koşullar

Bu siteyi görüntülemeye devam ederek, aşağıdaki Hüküm ve Koşulları okuyup anladığınızı ve içeriğini kabul ettiğinizi kabul etmiş olursunuz:

Yasal Sorumluluk Reddi

Https://www.avusturyakonsoloslugu.net/, Avrupa Birliği, AB Konseyi veya başka herhangi bir devlet kurumu ile bağlantılı değildir. Https://www.avusturyakonsoloslugu.net/, Schengen Vize Bilgi Kılavuzunu Çevrimiçi olarak sunan özel bir yayıncılık sitesidir.

Https://www.avusturyakonsoloslugu.net/ Schengen Vizesi vermez.

Kılavuzlarımız, haber makalelerimiz ve bloglarımız yalnızca genel tavsiye niteliğindedir. İçeriğin doğru olduğundan emin olmak için tüm makul çabayı gösterdik. Ancak, bilgilerin eksiksizliğini veya doğruluğunu garanti etmiyoruz ve herhangi bir hata, eksiklik veya yanlışlıktan sorumlu olmayacağız. İçeriğin herhangi biri veya tamamı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde yasal olarak bağlayıcı değildir.

Avrupa’daki seyahat kısıtlamaları önceden bildirilmeden değişir ve tüm yolcular, herhangi bir AB ülkesine herhangi bir seyahat planlamadan veya rezervasyon yaptırmadan önce kendi ülkelerinin büyükelçiliği veya kendi ülkelerindeki Schengen konsolosluklarıyla iletişime geçmelidir.

Genel tavsiyemiz asla herhangi bir devlet kuruluşunun veya büyükelçiliğin/konsolosluğun yerine geçmemelidir.

Güvenli Sunucu Bilgileri

Bu web sitesi oluşturuldu ve Avrupa’da bulunan sunucularda barındırılıyor. World Wide Web’e erişimi olan herkes www.https://www.avusturyakonsoloslugu.net/adresindeki web sitemize erişebilir. “https://www.avusturyakonsoloslugu.net//” sitesine erişim ücretsizdir. Erişim ve telekomünikasyon şebeke maliyetleri, erişim sağlayıcısı ve Telekom operatörü tarafından belirlenen prosedürler uyarınca site ziyaretçisinin sorumluluğundadır.

Yasal Politika

Yasal politika, web sitemizin kullanıcısı olarak sizinle Https://www.avusturyakonsoloslugu.net/arasındaki yasal ilişkiyi kurar. Yasal politika, herhangi bir yasal tavsiye veya hizmetle ilgili değildir. Ancak, bilgi kılavuzumuzda yer alanların ötesinde bireysel durumlar ortaya çıkabileceğinden, ziyaret etmeyi düşündüğünüz ülkenin Büyükelçiliği veya Konsolosluğu ile iletişime geçmenizi öneririz.

Https://www.avusturyakonsoloslugu.net/, Schengen Vizesi vermez ve hiçbir koşulda herhangi bir özel yasal tavsiye sunamaz.

Bize Ulaşın

Sitemizde herhangi bir yanlış bilgi bulmanız durumunda, verdiğimiz bilgiler konusunda   ilgili tarafları yanıltmamak için [email protected] / adresinden bize e-posta yoluyla yazmanızı öneririz.

 

Yasal Sorumluluk Reddi

https://www.avusturyakonsoloslugu.net/Avrupa Birliği, AB Konseyi veya başka herhangi bir devlet kurumu ile bağlantılı değildir. https://www.avusturyakonsoloslugu.net/, Schengen Vize Bilgi Kılavuzunu Çevrimiçi olarak sunan özel bir yayıncılık sitesidir. https://www.avusturyakonsoloslugu.net/Schengen Vizesi vermez.

İçeriğin doğru olduğundan emin olmak için tüm makul çabayı gösterdik. Ancak, bilgilerin tamlığını veya doğruluğunu garanti etmiyoruz ve herhangi bir hata, eksiklik veya yanlışlıktan sorumlu olmayacağız. İçeriğin herhangi biri veya tamamı yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde yasal olarak bağlayıcı değildir.

Yasal Politika

Hukuk politikası, web sitemizin kullanıcısı olarak sizinle https://www.avusturyakonsoloslugu.net/arasındaki yasal ilişkiyi kurar. Yasal politika, herhangi bir yasal tavsiye veya hizmetle ilgili değildir. Ancak, bilgi kılavuzumuzda yer alanların ötesinde bireysel durumlar ortaya çıktıkça, ziyaret etmeyi düşündüğünüz ülkenin Büyükelçiliği veya Konsolosluğu ile iletişime geçmenizi öneririz. https://www.avusturyakonsoloslugu.net/, Schengen Vizesi vermez ve hiçbir koşulda herhangi bir özel yasal tavsiye sunamaz.